Dioptrické brýle

dioptrické brýle OlomoucOční optika Olomouc nabízí širokou paletu obrub různých značek (JOOP, Davidoff, Jaguar, chique, Menrad, Morgan, MEXX, OWP, Silhouette, X-IDE, Lotto, More&More, s.Oliver, Betty Barclay, Eyefunc, Osmany Laffita, NIKOE, ECLIPSE, Eschenbach, Adidas, Mad in Italy….) materiálů, tvarů, designů a provedení.

Naším prvořadým cílem je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků a zároveň poskytnout odborné poradenství při výběru obrub i brýlových skel.

Současná nabídka brýlových skel obsahuje nepřeberné množství materiálů v různém tenčení a s možností výběru kvality povrchových úprav. Možnosti korekce na různé vzdálenosti a na různé druhy práce, v kanceláři, za volantem, v prašném prostředí…

Na pobočce oční optika Olomouc vám rádi poradí, jak korigovat složitější klienty, kteří přijdou s problémem velkého rozdílu dioptríí na levém a pravém oku, s degenerativním onemocnění sítnice a s jinými specifickými problémy.

Speciální kapitolou prodeje korekčních pomůcek jsou dětské brýle. Poradíme, jaké obruby a brýlové čočky jsou nevhodnější. K dispozici jsou dnes speciální materiály, které jsou téměř nerozbitné. Nabízíme výběr okluzorů.