Dioptrické brýle

Dioptrické brýle

Výběr brýlové obruby se zdá být jednoduchá věc. Ale po vyzkoušení několika desítek obrub snad každý náš klient vysílá k personálu oční optiky Beryl prosebný pohled. Poraďte nám….

Naším prvořadým cílem je uspokojit i Ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Poradit Vám s výběrem tvaru, materiálu a velikosti obruby. Brýlové obruby nabízíme v různých cenových hladinách. Myslíme na zákazníky toužící po luxusním a originálním designu, ale i na klienty, kteří preferují funkčnost brýlí a na vzhledu jim tolik nezáleží.

Nabízíme širokou paletu obrub různých značek (JOOP, Davidoff, Jaguar, Menrad, MEXX, OWP, Silhouette, Porsche Design, Hugo Boss, Max Mara, Jimmy Choo, Tommy Hilfiger, Ray Ban, Carolina Herrera, Blackfin, Elle, Esprit, Bellinger, Okula, Reserve, Polaroid, Evil Eye, s.Oliver, Betty Barclay, Titan Flex, Humphrey´s,….) materiálů, tvarů, designů a provedení.

Neméně důležitý je i výběr brýlových skel. Už více než 10 let úspěšně spolupracujeme s firmou Hoya. Tato špičková firma, která má tradici v klasickém optickém průmyslu, je stabilním partnerem. Pro nás je důležitá kvalita výroby brýlových čoček. Povrchové úpravy a filtry, která tato firma nabízí, jsou výsledkem dlouhodobého výzkumu a testování po celém světě.

V případě potřeby se orientujeme i v sortimentu firem Rodenstock, Zeiss a dalších výrobců brýlových čoček.

Speciální kapitolou prodeje korekčních pomůcek jsou dětské brýle. Poradíme, jaké obruby a brýlové čočky jsou nevhodnější. K dispozici jsou dnes speciální materiály, které jsou téměř nerozbitné a také antialergické. Nabízíme široký výběr okluzorů.

V centru Olomouce najdete naše dvě pobočky na adrese Ostružnická 4, 779 00 Olomouc
a Na Šibeníku 1, 779 00 Olomouc.

volejte:

+420 722 964 760
8:00 - 18:00