Brýle pro řidiče

Speciální sluneční brýle

Brýlové čočky DriveWear

Brýlové čočky DriveWear jsou speciální sluneční čočky, které v sobě spojují technologii polarizace a samozabarvení. Na rozdíl od standardních samozabarvujících čoček, které reagují na množství UV záření v ozonu a nezabarvují se za čelním sklem automobilu, jsou schopny se přizpůsobit světelným podmínkám i uvnitř vozidla.

Jsou ideální kombinací polarizující a fotochromatické, tedy samozabarvující, brýlové čočky. Zlepšují kontrast za snížených světelných podmínek. Zároveň jsou výbornou ochranou řidiče proti oslnivému slunečnímu záření a nepříjemným odleskům. Nejsou určené pro noční řízení.

Jsou to brýlové čočky vhodné pro klienty, kteří tráví hodně času za volantem. Jsou velmi příjemné i na sportovní aktivity.

Brýlové čočky Hoya EnRoute

Čočky pro řidiče Hoya EnRoute redukují oslňující světlo a tlumí odrazy. Na silnici vám tak poskytují jasné, kontrastní a pohodlné vidění.

Většinu času za volantem trávíme pohledem dopředu, což vyžaduje široké a zřetelné zorné pole. Oči však také musí s minimálními pohyby hlavy rychle střídat vzdálenosti pohledu ze silnice do zrcátek nebo ze zrcátek na palubní desku. Jednoohniskové a multifokální čočky EnRoute jsou navrženy speciálně pro řízení a poskytnou vám neomezenou svobodu. Můžete tak vyrazit na cestu bez ohledu na počasí nebo denní dobu.

Brýlové čočky pro řidiče Hoya EnRoute poskytují jasné, kontrastní a pohodlné vidění za volantem i za snížených světelných podmínek.

V centru Olomouce najdete naše dvě pobočky na adrese Ostružnická 4, 779 00 Olomouc
a Na Šibeníku 1, 779 00 Olomouc.

volejte:

+420 722 964 760
8:00 - 18:00