leták
2. 7. 2024

KONEC UNAVENÝCH OČÍ - 50% sleva na brýlové čočky s povrchovou úpravou HOYA Hi-Vision LongLife BlueControl

akce platná do 30.9.2024

V měsících červenci, srpnu a září jsme si pro Vás ve spolupráci s firmou HOYA připravili akci, kdy máte možnost za výhodnou cenu zakoupit čočky se špičkovou povrchovou úpravou Hi-Vision LongLife BlueControl. Sleva je podmíněna nákupem nové brýlové obruby.

V současné době neumíme žít bez notebooků, chytrých telefonů, tabletů a plochých televizorů. Tato zařízení vyzařující modré světlo. Ačkoli modré světlo je přirozeným fenoménem – je přítomno v denním světle a pomáhá Vám zůstat v bdělosti – přetěžování může negativně ovlivnit Váš zrak a udržovat Vás v bdělosti, i když chcete spát. Povrchová úprava Hi-Vision BlueControl neutralizuje modré světlo vyzařované digitálními obrazovkami, udržuje oči v klidném stavu a činí digitální svět příjemnějším. Vidění je pohodlnější, uvolněnější. Zlepšuje i kontrast barev.

Tato povrchová úprava je součástí antireflexu, který odstraňuje odlesky a tím zprůhledňuje brýlovou čočku. Povrch čočky je velmi tvrdý a hladký, odolný proti poškrábání. Zároveň zabraňuje usazování nečistot, je antistatický. Tvrdost způsobí i menší zamlžení brýlí a zrychluje odmlžení.

Velkým benefitem této povrchové úpravy je, že nepropustí k vnitřním vrstvám oka složky viditelného záření, které jsou blízké ultrafialovému, a tím chrání naše oči před škodlivými vlivy životního prostředí.

Rádi Vám tuto problematiku vysvětlíme na našich prodejnách. Objednávejte se, prosím, telefonicky, mailem nebo online přes náš rezervační systém.

Těšíme se na Vaši návštěvu


V centru Olomouce najdete naše dvě pobočky na adrese Ostružnická 4, 779 00 Olomouc
a Na Šibeníku 1, 779 00 Olomouc.

volejte:

+420 722 964 760
8:00 - 18:00